Пластикові валізи: який вибрати матеріал?
З кожним роком з'являється все більше різновидів пластикових валіз, і для того щоб вибрати надійний, доводиться сидіти перед монітором і вичитувати з чого вони зроблені) ...
Ми трохи розповімо коротко про кожен вид матеріалів, які продаються на нашому сайті https://vashbagazh.com.ua
Почнемо з найпопулярніших матеріалів 2018-2019 роки: Полікарбонат та Поліпропілен.

Який же вибрати?
Різновид полікарбонату дуже велика, так як виготовлення його вимагає витрат і через це полікарбонатні валізи коштують дорожче ніж інші матеріали. Але ще грає роль якої бренд виготовив валізу. У полікарбонат, який використовується для валіз, дуже багато застосовується добавок таких як алюмінієва стружка, титанова крихта, різні волокна, що робить його більш довговічним і зносостійким. Валізи з полікарбонату коштують дорожче 4000 грн йдуть з полегшеними добавками, полікарбонат, який дешевше за вартістю, йде в чистому вигляді. Але одне пріймущество цього матеріалу: він витримує перепади температур від -60 ° C до + 75 ° C і не розтріскується. Максимум, що може бути з цим полікарбонатом, то це незначна тріщина при дуже сильному ударі, який можна відремонтувати на сервісі. Багаж з полікарбонату бажано заповнювати на 95% речами і не здавати напівпорожнім, так як сильні деформації можуть привести до небажаних наслідків (розтріскування в місцях пронесення).
Поліпропілен - багато хто плутає з силіконом. Промисловий силікон має властивості при нагріванні виділяти токсини, які можуть просочитися в ваші вещі.Поліпропілен виготовляється методом лиття рідкого поліпропілену в Пресформа. Такий матеріал дуже гнучкий і еластичний, він витримує температурний режим -85 ° C до + 85 ° C Багаж можна здавати напівпорожнім, максимум можуть бути смуги від прогинів справжнього поліпропілену. Чим легше чемодан, тим він дорожчий, так як полегшений поліпропілен складніше в обробці.
Ми розглянули два найпопулярніших матеріалу. Будь-який з них можна сміливо брати в подорож.

А тепер розберу, що за матеріал пластик ABS?
Є різні варіанти виготовлення валіз із пластику ABS. Один з них - це Пресформа з листа пластика ABS. Чим тонше пластик, тим він дешевше, і тим самим менш надійний в експлуатації. Ви запитаєте: чи можна брати такі валізи в подорож? Можна, але потрібно переконатися в тому, що це за бренд і яка вартість валізи. З тонкого ABS виготовляються валізи, які не перевищують по вартістю 2000 грн. Такі валізи, недорогі за вартістю, можна використовувати в будь-якій подорожі, крім авіаперельотів. Так як недорогий ABS не витримує перепадів температур і навіть при -10 ° C він стане розтріскуватися від невеликих деформацій. У багажному відділенні літака мінусова температура коливається від -5% C до -35% C (приблизно). ABS при такому обмороженні стає практично як скло. ABS \ полікарбонат - таке поєднання матеріалів робить валізу дорожче, але значно міцніше. Є моделі валіз з матеріалу ABS \ полікарбонат, які можуть вам прослужити роками. Але їх потрібно вміти вибирати. Щоб підібрати валізу, Вам не потрібно витрачати багато часу на вичитування статей. Ви можете звернутися в наш магазин "Ваш багаж" за адресою вул. Липківського, 1 ТЦ Ремточмеханіка, де Вам підкажуть і підберуть потрібний Вам чемодан для подорожі. Також можна проконсультуватися онлайн через наш інтернет-магазин https://vashbagazh.com.ua. Також можна зателефонувати 097 897-87-53.

Повернутися до всіх статей