Поради по упаковці багажу в аеропорт!

На сьогоднішній день дуже багато способів упаковки багажу, але вони все мають мінуси або плюси. У цій невеликій статті ми розглянемо кілька популярних методів упаковки багажу.
Який же спосіб підходить Вам?
Відповідь на це запитання проста - вирішувати тільки Вам, як упакувати свій чемодан або сумку.
Давайте розглянемо пару варіантів упаковки багажу в аеропорт:
1) Упаковка стрейчевой плівкою вважається найпоширенішим способом упаковки багажу.
Плюси такої упаковки, що закривається повністю багаж. Вона прозора і свій чемодан легше дізнатися на транспортній стрічці. Запакувати валізу вартість від 100 грн до 300 грн.
Мінуси такої упаковки, Ви платите гроші за упаковку одноразового використання. І сприяєте забруднення навколишнього середовища.
2. Другий спосіб - це використання сміттєвих пакетів і скотча. Так, цей спосіб найдешевший і не самий практичний. Так як такий вид упаковки легко може порватися в дорозі.
І аж ніяк не захистить ваш багаж від злодійства. Собівартість однієї упаковки в районі 15-20 грн.
3.Третій варіант - це тканинні чохли з неопрену, найдорожчий і самий практичний спосіб упаковки багажу. Вони існують різних розмірів (S, M, L) вибір кольору з каталогу. Вони еластично облягають ваш багаж і фіксуються знизу на спеціальні засувки, які можна запломбувати одноразової пломбою. З такими чохлами Ваш чемодан максимально захищений від бруду і вологи, пом'якшує удари і запобігає появи подряпин на поверхні валізи.
Окупність з першою поїздкою, так як вартість їх від 350 грн. Подивитися варіанти чохлів більш детально, перейдіть за посиланням: Чохли на чемодан
Сподіваємося наша стаття стане корисною порадою в вашому подорожі з комфортом!

Повернутися до всіх статей